МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

tikvesija-fudbal/99-2014-6-2

Фудбалерите на кавадаречкиот третолигаш продолжуваат со победите во Третата фудбалска лига

Иако крајниот резултат од 6-2 делува и ...

tikvesija-fudbal/52-2014

Со дуелот против Големо Коњари во гости во недела на 30 август, со почеток од 17 часот

Фудбалерите на третолигашот од Кавадарци ста...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)