МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

„Денес ме побара една мајка на која маката не и дала друг избор,се познаваме онака од фб а е член на оваа група. Ме замоли за совет как...

Пролетно разубавување во градот преку засадување повеќе видови украсни садници од страна на волонтерскиот тим на Дрекслмајер – Во ...

Д-р Венко Филипче, носителот на листата на кандидати за пратеници на СДСМ и Коалицијата за европска иднина во Изборната единица 4, денес...

Д-р Венко Филипче денеска својата агенда во рамки на предизборното претставување во Изборната единица 4 ја продолжува од Струмица од к...

Д-р Филипче: Љубовта кон моторите и автомобилите ми е од средношколски денови

Познатиот неврохирург д-р Венко Филипче, раскажува за...

Венко Филипче на првиот митинг од кампањата во Демир Капија им се обрати и на гласачите на СДСМ. Тој порача дека е време за размислување...

(ВИДЕО) Како пратеник можам да помогнам на многу повеќе пациенти и колеги – Филипче одговори зошто се враќа во политика „Јас секог...

Д-р Филипче: Месечен надоместок од почетни 60.000 денари за специјализантите

Специјализантите остануваат во фокус на СДСМ и во следни...

Специјализантите подолго време преку јавни настапи, протести и генерален штрајк, што го започнаа денеска, бараат да бидат исполнети ни...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)