МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На прес конференцијата денеска Бетијане Китев упати честитка до сите граѓани на Кавадрци,по повод 11 октомври Денот на кревањето на востанието против фашистичкиот окупатор.