МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

На вчерашната прес конференција, кандидатот за градоначалник на Кавадарци на СДСМ, Бетиане Китев, вети дека Кавадарци и Ваташа ке добијат нов мост на излезот на селото Ваташа на патот кон селата од Поткожувјето