МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На прес конференција кандидатот за градоначалник на Кавадарци од ВМРО-ДПМНЕ Митко Јанчев,денеска ,оптимист дека и покрај притисоците кон неговите симпатизери, сепак тие и останатите граѓани ке гласаат во недела за неговата кандидатура.