МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Oд билтенот на МВР

„На 11.10.2018 година во 21.20 часот во Полициската станица Кавадарци, М.Е.(40) од Кавадраци пријавил дека истиот ден околу 13.00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16-годишна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.„-се наведува, меѓу другото, во денешниот билтен на МВР.