МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Kaвадаречките фудбалери ке немаат респект против ниту еден противник.Против сите ке вложат максимум од себе - за да победат.Тоа е императив и на гостувањето во Македонска Каменица против ФК Саса утре сабота. РТК беше на вчерашниот тренинг и еве што снимивме.

GFKTIKVES000.jpg