МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

“Денесka во посета на Општина Кавадарци беше заменик амбасадорот и раководител на економскиот оддел на Германија Ото Граф. Тој оствари и средба со градоначалникот Митко Јанчев„.-соопштуваат од кабинетот на кавадаречкиот градоначалник -Јанчев

65085517_2446681958889184_7748830113969471488_n.jpg

65124525_2446681975555849_9128461875317571584_n.jpg