МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На 18.02.2020 во 00,30 часот во Полициската станица Кавадарци било пријавено дека во спортска обложувалница на ул.Страшо Пинџур во Кавадарци две лица со закана од вработената одзеле пари и побегнале. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.