МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

Интегрален текст на Прес конференцијата .

„Почитувани,

Владата и институциите предводени од СДСМ, покажаа дека енергет...

,,Почитувани кавадарчани,

Во денешно време, патриотизмот се мери според она што сме го направиле за државата, за општината, за с...

Соопштение за јавноста по прес конференцијата на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци.

„ВМРО ДПМНЕ системски повеќе од 10 десет години го у...

Ова е трета книга но и прв роман по првите две збирки на поезија и е во издание на библиотеката „Феткин“

-Денеска ОК на ВМРО ДПМНЕ Кавадрци одржа ПРЕС конференција посветена на актуелните проблеми во земјоделието. -Јаким Зимоски-претседател...

ЈП ПАРКИНГ КАВАДАРЦИ,денеска целокупниот износ од наплатени СМС пораки, и наплатени блокатори, ке го ДОНИРА на Црвениот Крст за настра...

Првите три дена бесплатно возењење. „Општина Кавадарци најавува! Од овој понеделник официјално започнува јавниот градски превоз со...

„Денеска (08.02.2023) во 04.30 часот на ул.„Браќа Џунови“ во Кавадарци, полициски службеници од ОВР Кавадарци го привеле Џ.Д.(33) од Кавад...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)