МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

ОК на ВМРО ДПМНЕ за денека најавува нов трет протест во Кавадарци во 18.00 кој ке започне пред пред црквата „СВ.ПЕТКА Преподобна Параскева„ Протестот се организира против распродажбата на нациналните интереси на Макеоднија и Македонскиот народ.