МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Директорката на гимназијата Јасминка Николовска- Чулева-организираше прием за девојките кои беа дел од Светското првенство во Белград

viber_image_2022-09-30_11-46-33-473

М. В.