МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Ракометарите на ГРК Тиквеш во недела ја играат редовната средба од првенството на Првата ракометна лига.Во салата Јасмин, се среќеваат со екипата на РК Весна -акумулатори од Пробиштип. Средбата е закажана во 18.00 часот.