МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

ДИРЕКТЕН СТРИМ ПРЕНОС НА RTK.MK

Само да потсетиме дека денеска се играат средбите од 7 коло во машката ракометна суперлига група „Б“. Ракометарите на „Тиквеш“ вечерва од 19 часот во салата јасмин го пречекуваат тимот на „Работнички“. Пандемијата со корона вирусот не дозволува публика во салите. Затоа седете дома а оваа средба ке може да ја проследите преку директен стрим пренос со коментар на RTK.MK.

м.в.