МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

„На 29.04.2022 во 17.20 часот било пријавено дека во угостителски објект во Росоман М.Т. од Росоман физички го нападнал Б.Р. од Неготино. Се работи на расчистување на случајот“- се наведува во билтенот на МВР од 30 април 2022.