МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

Екипата со огнено оружје беше во Скопје а она со воздушно учествуваше на турнир во Прилеп

Изминатиов викенд екипа од СК Кавадарци в...

Карате клубот „Тиквеш„ на 2 октомври учествуваше на 17 интернационален карате турнир- „Струга Опен-2022“.

Од КК Тиквеш„ у...

Брестовац ке има тешка задача во Битола бидејки ке му недостигаат неколку повредени првотимци

Од денес до недела ракометните супе...

Кавадаречките ракометари доминираа но потклекнаа во финишот

Ракометните суперлигаши во петтото коло одиграа според очекувањата. ...

За кавадаречките ракометари домашниот терен и помошта од публиката треба да биде огромна предност

Ракометните суперлигаши овој в...

17 екипи поделени во две групи а ГРК Тиквеш е во источната

Вчера во просториите на Ракометната федерација на Македонија беа извлече...

Колото ке го одбележи дуелот на шампионот Вардар со новајлијата Алкалоид

Ракометните суперлигаши овој викенд ке ги одиграат средб...

Учествувааа најдобрите 18 јуниори со воздушна пушка

Изминатиов викенд се одржа 26-от меморијален турнир Ристо Танев на стрелиштето ...

Кавадарчани ја оправдаа фаворитската улога а во Неготино Вардар загуби и од Куманово

Ракометните суперлигаши го одиграа третото к...

Кавадарчани во овој дуел се фаворити на хартија а во Неготино Вардар ке брка прва победа против Куманово

Ракометните суперлигаши в...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)