МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Kaвадаречките фудбалери и тренерот Љупчо Димитковски се оптимисти дека ова средба ке ја добијат и трите бода ке останат во Кавадарци.Во нив веруваат и навивачите на ГФК „Тиквеш“.