МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

ВЛАТКО КОСТОВ Е ПРОМОВИРАН ПРЕД КАВАДАРЧАНИ ЗА НОВ ТРЕНЕР НА ГФК ТИКВЕШ 1930".

Од административни причини Костов во недела екипата ке ја води од трибините.