МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Марија САкалиева е харизматична и убава млада девојка од Кавадарци. Се чини таа е најдобрата македонска инфлуенсерка на интернет апликацијата Тик Ток. Таа и понатаму снима забавни видеа, со позитивна содржина и за само шест месеци, дојде гдо податокот дека нејзе ја следат над 200 илјади следбеници. Велат дека покрај убавина прироидата и дала и памет. Студира менаџмент на Економскиот факултет во Марибор, Словенија. Видеата ги снима таму, но преку интернетот редовно се вртат низ светот. Најголемите обожаватели на Марија се од Балканот, а некои од видеата ги погледнале и неколку милиони љубители на добрите и успешни тик токери. https://vm.tiktok.com/ZM6ELF3bA/ Посакуваме Марија Сакалиева од Кавадарци да постигне уште поголеми успеси во иднина и да биде и понатаму светла точка во интернет светот.

428447408_916505293817776_4291328523084256919_n

428241387_916505357151103_8210021975794702108_n 426467774_916505317151107_2625254699304032485_n