МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

M6 Едукативниот центар, денеска отрганизираше панел дискусија „Патека кон прогресот: Вклучување на приватниот сектор во професиона...

Синоќа на патот Дреново- Кавадарци автомобил во кој се наоѓале татко и син излетал 22 метри од патот. Случајот го пријавил детето ,кое бил...

„На 29.06.2023 во 20.30 часот во Полициската станица Кавадарци С.К.(42) од Кавадарци пријавил дека околу 03.30 часот во двор на хотелски комплек...

Во Општина Струга се одржа осмиот и последен регионален настан во рамки на третата проектна кампања на Проектот „Биди ИН, биди ИНклу...

Фондацијата „Чекор по чекор“ го образложи проектот „Биди ИН, биди ИНклузивен биди ИНклудиран“ финансиран од Европската Уни...

Во рамки на третата проектна кампања на Проектот „Биди ИН, биди ИНклузивен, биди ИНклудиран“ кој е финансиран од Европската Униј...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)