МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

ГФК Тиквеш 1930 на Градскиот стадион во Кавадраци ке се сретне со екипата на ФК Работнички.Средбата е во рамките на Македонскиот фудбалски куп, а се игра утре 19/09/2018 со почеток во 15.30 часот.

Победата е императив за цел тим на Тиквеш.