МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

Кавадаречките ракометари доминираа но потклекнаа во финишот

Ракометните суперлигаши во петтото коло одиграа според очекувањата. ...

За кавадаречките ракометари домашниот терен и помошта од публиката треба да биде огромна предност

Ракометните суперлигаши овој в...

17 екипи поделени во две групи а ГРК Тиквеш е во источната

Вчера во просториите на Ракометната федерација на Македонија беа извлече...

Колото ке го одбележи дуелот на шампионот Вардар со новајлијата Алкалоид

Ракометните суперлигаши овој викенд ке ги одиграат средб...

Учествувааа најдобрите 18 јуниори со воздушна пушка

Изминатиов викенд се одржа 26-от меморијален турнир Ристо Танев на стрелиштето ...

Кавадарчани ја оправдаа фаворитската улога а во Неготино Вардар загуби и од Куманово

Ракометните суперлигаши го одиграа третото к...

Кавадарчани во овој дуел се фаворити на хартија а во Неготино Вардар ке брка прва победа против Куманово

Ракометните суперлигаши в...

Се почесто постоечките кошаркарски колективи регистрираат свои втори екипи.

Како никогаш досега годинава интересот за настап во с...

Скопски Вардар славеше во Неготино а Алкалоид во Прилеп.Тиквеш во среда му гостува на Еурофарм Пелистер 2

Изминатиов викенд старту...

ГРК ТИКВЕШ 2014 во Петок, 02.09, со почеток во 18 часот, ќе одигра пријателски натпревар со екипата на РК Олимијакос. Средствата кои ќе бидат с...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)