МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Полуматурантите од Основното Училиште „Тоде Хаџи Тефов“ од Кавадаци не изненадија со инспиративно видео за промоција на нивното училиште.

Со помош на Фото студио „Орион“ тие направиле прекрасно дело. Се надеваме дека и другите училишта ќе го следат нивниот пример. :)

POLUMATURANTI TODE HADZI TEFOV 2016 Kavadarci from Foto ,,Orion,, on Vimeo.