МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Во среда (31 март) Comodita Home го отвора најновиот продажен салон во Македонија, во Кавадарци. Големото отворање е закажано за 12 часот кога Comodita Home ќе ги отвори вратите за сите свои потрошувачи со големи изненадувања, подароци и попусти до 70% на целиот асортиман на производи. Продажниот салон е лоциран на ул Илинденска бр. 90, спроти Стрит бар.

Потрошувачите ќе може да набават душеци Comodita со атрактивни цени почнувајќи од 2999 денари. За оние што сакаат да ја освежат спалната соба ќе има попуст до 70% на производи како што се јоргани, перници, чаршафи, прекривачи за кревет, бањарки или ќебиња од најразличните модели. Но, нема да биде запоставена ни кујната која може да се докомплетира со производите од широкиот асортиман што го нуди Comodita Home со попуст.

За уште поголемо задоволство на своите потрошувачи, посебно за оние кои сакаат да набават нова перница, Comodita Home ја креираше најдобрата понуда на пазарот. За само 495 денари ќе може да набавите 5 класични перници Gold Memory.

Дојдете во среда на 31 март во 12 часот и откријте ги сите изненадувања, понуди и попусти на големото отворање на продавницата на Comodita Home во Кавадарци, на ул. Илинденска бр. 90 спроти Стрит бар.