МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Голови и шанси од натпреварот ГФК Тиквеш - ФК Партизан(Обршани)

Погледнети ги головите и шансите од натпреварот во фудбал во кој ГФК Тиквеш го совлада ФК Партизан со 3:1. Головите за Тиквеш ги постигнаа Ѓорѓи Мојсов, Дарко Илевски и Тоше Делов.