МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во сабота 3/11/2018 г. во 13.30 на Градскиот стадион ГФК Тиквеш ја пречекува Плачковица . Кавадаречкиот второлигаш има 5 еднопогруго победи.Во првиот дел од првенството немаат ниеден пораз.Очекуваме нова победа .