МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во недела 2 декемри , во салата „Јасмин“ во Кавадарци-покана за футсал-мал фудбал.Нашит шампион КМФ ЦРНА РЕКА се среќава со КМФ ГЕМИЏИИ 1903.