МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Викендов се игра осмото коло од втората ФФМ Футсал лига каде противник ни е една од новите екипи во лигата екипата на КМФ КАРДШЛИК 2021 од Штип противник против кого се надеваме да ја продолжиме победничката серија. КМФ,КЛИМИ.мк - КМФ ,,Кардашлк,, играат на 19.12.2021 ( НЕДЕЛА ) ПОЧЕТОК е закажан 20:00 часот во Спортската сала ,.ЈАСМИН,, . ВЛЕЗОТ Е СЛОБОДЕН! Стрим пренос на РТК.МК