МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Oва го порача Стојан Николов кандидатот за градоначалник на Општина Росоман од редовите на СДСМ на трибината на која присуствуваше и лидерот на СДСМ -Зоран Заев.