МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

На средбата организирано присуство на трибините најави навивачката група Лозари Исток

Поради лошите временски услови и снежата покривка која ја опфати целата држава натпреварите од втората македонска фудбалска лига кои требаше да се одиграат во сабота на 03.март се одложени. Фудбалски средби се презакажани за утре вторник -06.март

Црвено белите од Кавадарци гостуваат во Штип кај екипата на ФК Брегалница.

Средбата ке се игрда во 14:00 часот.Навивачката група Лозари Исток, денеска најавува присустви на трибините.

ФК Брегалница – ГФК Тиквеш 1930