МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во саботата на 11/5/2019 на Градскиот стадион ГФК Тиквеш- и ФК Кожуф ги поделија бодовите.Резултат 0:0.Беше прикажана слаба игра, а екипата на Тиквеш овојпат спасуваше и успеа да се избори за нерешен резултат.