МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Навивачката група Лозари -Исток во недела организира фудбалски турнир,чии средства ке бидат намени за лекување на Драгана Малкиќ.

50962021_2178854375765393_8064259354070614016_n.jpg