МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Порака за пензионерите од СДСМ-Вие заслужувате спокојни пензионерски денови.

Заедно да се избориме за подобра иднина на сите граѓани на Македонија, порача денеска Бетиане Китев кандидат за пратеник во ИЕ 4 на СДСМ на прес конференција : Видео прилог