МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

-ДЕДО МРАЗ И БАБА МРАЗИЦА ИМАА СРЕДБА СО ИЛЈАДНИЦИ ДЕЦА ОД КАВАДАРЦИ ДЕДО МРАЗ И БАБА МРАЗИЦА ПРИСТИГНАА СО ХЕЛИКОПТЕР НА СПОРТСТКИОТ ЦЕНТАР ДОЧЕКАН ОД НАД 1.800 ДЕЦА ОД КАВАДАРЦИ КОИ ЗАСЛУЖЕНО ДОБИЈА ПАКЕТЧИЊА.ОВДЕ БЕА НИВНИТЕ РОДИТЕЛИ БАБИ И ДЕДОВЦИ И НАСТАВНИЦИ ЗАЕДНО СО ГРАДОНАЧАЛНИКОТ МИТКО ЈАНЧЕВ И СОВЕТНИЦИТЕ .

269927363_325531262762590_814972287157627353_n (1) 269927363_325531262762590_814972287157627353_n 269942651_1101333777344704_4123106282385103437_n 267858139_439030421262078_1869347542795054669_n