МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

На прес конференција денеска портпаролот на ОО СДСМ Кавадарци постави неколку прашања до актуелниот градоначалник на Кавадарци и кандидат на ВМРО-ДПМНЕ, Митко Јанчев.