МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

За ноемвриското фудбалско дерби помеѓу Вардар од Неготино и ГФК Тиквеш владее голем интерес.Навивачките групи од двата града подготвени за масовно присуство на стадионот во Неготино.