МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

61-96Е е резултатот на новата победа на нашиот тим. Одлична тимска игра која резултираше со убедлива победа над тимот на МЗТ Скопје УНИ Банка. Најефикасни во нашиот тим Караколев со 17 поени, Марзет 15 и Коцев со 14 поени. Честитки на сите!

Самарџиев одлично да ја води екипата