МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

„Советот за етика во медиумите (СЕММ) со загриженост реагира на зачестените случаи на неетичко и непрофесионално известување, а осо...

Продолжува поддршката за здравствените работници од страна на семејството на Фондот за иновации...

Здружението на новинарите на Македонија со загриженост ја прими информацијата дека уредникот на националната телевизија „Канал 5&ld...

Од утре стапуваат на сила новите пониски цени на нафтата и нафтените деривати кај нас;

Моторен бензин ЕУРОСУПЕР БС – 95 48,00 (денар...

Според статистиките на МВР, во текот на изминатото деноноќие (29/30.03.) на територијата на државата на 109 лица им се издадени решенија за из...

Една неформална и спонтаната средба со стариот продавач на килими во скопската чаршија заврши со успешна изложба во Шведска. Уметници...

Младите академки од Вардар ДБ славеа победа од 7-3 над екипата на Филип Вардар од Прилеп.

Искрена спортска возбуда која знаат да ја д...

Во САД, во вторник, ќе се одржат претседателските избори, на кои 225 милиони Американци со право на глас ќе бираат помеѓу кандидатот на де...

slika debiliАлбанските медиуми објавија содржина на едно видео од Одделот за медиуми на ИСИС, Алхајат Меди...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)