МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Во енергична, разиграна и на моменти емотивна и носталгична атмосфера, хрватските рок-легенди „Парни Ваљак“ не се штедеа пред Кавадарчани

Публиката со овации и аплаузи ги пееше хитовите кои ја одбележаа младоста на многу генерации.

Еве ја атмосферата: