МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Екипа на РТК.МК беше кај Дедо Мраз, синоќа, поразговаравме со него, и од големото интервју за почеток сакаме до вас да ги испорачаме неговите желби за сите деца во Кавадарци , Македонија и насекаде во светот.