МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

Во Општина Демир Капија интензивно се асфалтира.Деновиве отпочна асфалтирањето на дел од обиколница во должина од 900 метри.

279294100_399390302192279_1161601794077093901_n 279329772_399390535525589_286465917406245343_n