МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)

„Митко Јанчев, претендент за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, повикува на мирен протест на 02ноември .2020 година ( понеделник ) во 19 часот пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ ( Белата палата). Протестот е со една единствена цел, повикување за оставка на Христијан Мицковски.„ се наведува во соопштението кое денеска го добивме. Untitled