МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

Фудбалската сезона ГФК Тиквеш ја завршува како петти на табелата во Втората лига- исток со 37 бода.За следната натпреварувачка сезона се најавува борба за влез во Прва лига.