МиКомерц
МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(470x90)

IGM TRADE

tikvesija-fudbal/7380-rosoman-saka-ekspresno-da-se-vrati

Росоманчани ке организираат и натпревар во чест на Никола Темов Мускулот

Според последните информации на крајот од оваа недела ке ...

tikvesija-fudbal/7366-generalka-za-gfk-tikvesh-vo-prilep

Пролетниот дел од сезоната стартува на 13 февруари

ГФК Тиквеш ги одработи десетдневните подготовки во Анталија, Турција. Кавадареч...

tikvesija-fudbal/7341-osminafinale-od-futsal-kupot

Кавадаречките екипи за противници ги имаат есенските шампиони

Викендов ке се одиграат средбите од осминафиналната рунда од нацио...

tikvesija-fudbal/7335-tikvesh-mu-parirashe-na-silniot-partizan

Лидерот во српското првенство го доби контролниот натпревар со 2-1

Сениорската екипа на ГФК Тиквеш се наоѓа во Анталија Турција кад...

tikvesija-fudbal/7326-klimi-slavea-nagosti-protiv-timot-na

Кавадарчани со победата во Валандово обезбедија место во четвртфиналето од футсал купот

Во отсуство на големиот домашен фудбал ма...

tikvesija-fudbal/7325-video-intervju-so-mile-maslarkov-pretsedatel

Се за ГФК ТИКВЕШ 1930 - Разговор со Миле Масларков- претседател ,на Управен одбор на Тиквеш.

...

tikvesija-fudbal/7324-gfk-tikvesh-vo-ponedelnik-leta-za

Веке се закажани и контролни средби со белградски Партизан и екипа од Узбекистан

Екипата на ГФК Тиквеш со полна пареа го одработув...

tikvesija-fudbal/7315-ke-startuva-li-tretata-liga-jug

Андреј Лазаров четврто засилување во редовите на ГФК Тиквеш

Неофицијално дознаваме дека со стартот на првата и двете втори лиги мо...

tikvesija-fudbal/7313-tri-novi-iminja-vo-rosterot-na

Голман, десен бек и везиста се првите аквизиции на кавадаречкиот прволигаш

Фудбалерите на ГФК Тиквеш во пресрет на она што се вика ...

tikvesija-fudbal/7276-futsalcite-gostuvaat

ФУТСАЛЦИТЕ ГОСТУВААТЦрна Река му гостува на Арбен Џафери а Клими патуваат во Тетово

Викендов ке се одиграат средбите од 11 коло во п...

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
(770x120)